O NAS

MARKETING I TECHNOLOGIE

Unlimited Technologies zajmuje się wdrażaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, wspomagających rozwój i marketing różnych branż gospodarki. Poszukujemy najlepszego rozwiązania dla danej firmy, a następnie personalizujemy je tak, by wycisnąć z niego jak najwięcej pożytku.
Organizujemy działania marketingowe od podstaw - budujemy i zapełniamy treścią strony internetowe, uruchamiamy profile w mediach społecznościowych, poszukujemy rozwiązań technologicznych wspierających działanie firmy i wdrażamy je tak, by jak najlepiej służyły przedsiębiorstwu.
Zarządzamy też różnymi projektami - od klubokawiarni poprzez projekty marketingowe i redakcyjne - po dostarczanie wykwalifikowanych pracowników budowlanych.

  • Zintegrowany marketing
  • Narzędzia wspierające sprzedaż
  • Zarządzanie projektami
  • Sieciowanie biznesu
  • Przemysł 4.0
  • Budowanie wizerunku
NASZE PROJEKTY KONTAKT

DLACZEGO MY?

Specjaliści firmy Unlimited Technolofgies specjalizują się w doborze nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie narzędzi, wspierających rozwój firm zarówno przemysłowych, jak i usługowych czy handlowych. Mamy za sobą już kilkadziesiąt wdrożeń, możemy więc doradzić, które z nich będą najlepiej pasowały do danego przedsiębiorstwa.
Na bieżąco śledzimy aktualne trendy technologiczne i nowe narzędzia pojawiające się na rynkach.  Doradzamy, w jaki sposób zaadaptować nowoczesne rozwiązania, nie ponosząc ogromnych kosztów przygotowania nowych rozwiązań. Pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, w doborze sprzętu i w odpowiednim jego połączeniu z działającą już w przedsiębiorstwie infrastrukturą.
Już w tej chwili prowadzimy część własnych projektów, do których możemy włączyć przedsiębiorstwa potrzebujące niestandardowych rozwiązań czy innowacyjnego marketingu. W naszych strategiach przywiązujemy dużą wagę do nieszablonowości – uważamy, że wykorzystywanie tylko tych rozwiązań, które wdrażają wszyscy, nie daje przedsiębiorstwu szans na zdobycie przewagi rynkowej.

DZIAŁANIA ZINTEGROWANE

Pomagamy uruchomić firmę, przygotowujemy dokumenty działalności gospodarczej lub spółki, asystujemy w załatwieniu formalności, a następnie dobieramy odpowiednie narzędzia, by pomóc przedsiębiorstwu zaistnieć na rynku.

Zadbamy o wizerunek przedsiębiorstwa – od strony internetowej, poprzez media społecznościowe do aplikacji i zaawansowanych systemów kontaktu z klientami. Zapewnimy też kontakt z mediami.

Zarządzamy projektami, pomagamy w osiągnięciu założonych celów. Przygotowujemy strategie zarówno marketingowe, jak i biznesowe. Poszukujemy innowacji, które pozwolą przedsiębiorstwu zwiększyć  jego pozycję rynkową i obroty.